Gry symulacyjne

m.owczarek
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, 13:23

Re: Gry symulacyjne

Postautor: m.owczarek » 15 sty 2017, 22:36

Firma: MindLab
Gry symulacyjne oceniam z perspektywy: uczestnika
Ogólna ocena gry: celująca
Silne strony: gra atrakcyjna wizualnie, wciągająca. Świetny, komunikatywny i sympatyczny trener. Gra zrobiła na nas bardzo duże wrażenie i otworzyła oczy na pewne problematyczne kwestie w firmie i nasz wpływ na tę sytuację. Myślę, że gra i całe szkolenie spełniło swoje zadanie w 100% i będziemy o nim pamiętać jeszcze długo.
Słabe strony: Trochę długo trwało :)

krash
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:14

Re: Gry symulacyjne

Postautor: krash » 27 sty 2017, 18:17

Firma: Kontrakt OSH
Gry symulacyjne oceniam z perspektywy: uczestnika
Ogólna ocena gry: doskonała
Gra strategiczna "Psychologia Szefa w Kryzysie":
Silne strony: świetnie prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, "otwarcie głów" członków zespołu, możliwość poznania tego, o czym pracownicy na co dzień nie mówią
Słabe strony: Duża grupa - praktycznie cała nasza firma brała udział.

Maja35
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2016, 15:26

Re: Gry symulacyjne

Postautor: Maja35 » 13 mar 2017, 20:12

Odnośnie poprzedniego posta - Kontrakt OSH. Moje doświadczenia z tą firmą sa pozytywne (szkolenia dla handlowców) ale akurat nie w kontekście gier symulacyjnych. Może miales na mysli nie gry alr role-playing, czyli scenki handlowe czy kierownicze? bo te Kontrakt ma bardzo fajne. Ale gry to moim akurat zdaniem jakaś pomyłka.

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Gry symulacyjne

Postautor: admin » 22 cze 2017, 15:44

Jeżeli kogoś interesuje mój prywatny osobisty ranking najlepszych trenerów - w tym także tych od symulacji biznesowych - to zapraszam do lektury mojego bloga: zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/
pozdrawiam
Monika

Kajka
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, 19:30

Re: Gry symulacyjne

Postautor: Kajka » 26 sty 2018, 18:13

Moje osobiste odczucia się w sumie bardzo podobne jak te z rankingu. Dodam jeszcze, że w zakresie gier symulacyjnych świetnym trenerem, którego dobrze wspominam - wysoka klasa, wiedza i dydaktyczne doświadczenie - jest p. Adam Pasternak.


Wróć do „Gry symulacyjne i menedżerskie, symulacje strategiczne, gry szkoleniowe i biznesowe”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron