coaching handlowy

opinie o coachach i mentorach
Tatiana
Posty: 14
Rejestracja: 06 lut 2015, 16:31

coaching handlowy

Postautor: Tatiana » 06 lut 2015, 17:38

Korzystaliśmy z coachingu handlowego Gerarda Sigmundzika z Mikołowa.
plusy: bardzo doświadczony praktyk sprzedaży, nowoczesna wiedza handlowa, spokojne i cierpliwe podejście, uporządkowanie i systematyczność, wysoka komunikatywność
minusy: nie jest to tani coach, ma też mniejszą wiedzę o kwestiach HR.

Karolina_G
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2015, 9:28

Re: coaching handlowy

Postautor: Karolina_G » 28 lut 2015, 9:37

Osobiście mogę polecić jako coacha dla top managementu Jacka Santorskiego z Values, oraz Joanna Malinowską Parzydło (choć ona raczej robi mentoring). Wysoka klasa i doświadczenie, choć cena też niemała.

Anna_Kowalska
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2015, 6:42

Re: coaching handlowy

Postautor: Anna_Kowalska » 05 kwie 2015, 7:12

Moje 3 rekomendacje:

1. w Training Projects zbudowano sobie fajny zespół coachów: 4 byłych menedżerów w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Łodzi - rzecz o tyle fajna, że wszyscy sa nieźli, fajnie się uzupełniają i jak trzeba zrobić projekt w kilku regionach na raz - to są łatwo dostępni.
2. Katarzyna Kowalska - bardzo dobry coaching HR robiony online, przydaje się w problemach związanych z politytką personalną
3. Joanna Malinowska Parzydło - gdy szukamy topowego coacha dla top managementu

Katarzyna-ZW
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2015, 17:59

Re: coaching handlowy

Postautor: Katarzyna-ZW » 06 kwie 2015, 18:02

Dla mnie znakomitym coschem jest Marek Skała z Krakowa. W kwestii wizerunku osibistego i public relations nie ma sobie równych.

Tymek
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2016, 20:26

Re: coaching handlowy

Postautor: Tymek » 14 maja 2016, 20:37

A ja mam generalnie negatywną opinię o absolwentach ICF... Dwóch coachów - jeden z zakresu handlowego, jeden z zarządzania projektami - i niestety wiedza biznesowa bardzo płytka, a narzędzia rozwojowe (ćwiczenia, arkusze) z pogranicza banału...

Jolanta_Kalisz
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2016, 5:21

Re: coaching handlowy

Postautor: Jolanta_Kalisz » 02 cze 2016, 5:31

Niestety muszę się zgodzić z oceną ICF - szkołę ukończyć jest łatwo i jakość wielu tych coachów jest bardzo średnia. Po namnożeniu się ilości szkół certyfikujących walczą one o każdego uczestnika i zaczynam mieć wrażenie że nawet 25-latek świeżo po studiach z roczną praktyką może już zostać w niektórych certyfikowanym coachem. My szukając coacha patrzymy raczej na nazwisko i jego osobiste referencje, zamawiamy jedną sesję wstępną i dopiero potem ew. przedluzamy współprace.
Jola

KarolinaPPP
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2016, 8:41

Re: coaching handlowy

Postautor: KarolinaPPP » 18 lis 2016, 9:01

w kwestii coachingu handlowego - też znamy p. Gerarda Sigmundzika.
plusy: ponieważ był szefem i na produkcji i w sprzedaży, to rozumie biznes wielowątkowo i fajnie tłumaczy handlowcom dlaczego ci dziwni ludzie w biurze widzą rzeczy inaczej. No i jako że pracowal też w zachodniej korporacji, to zna nowoczesne standardy handlowe (przynajmniej w FMCG)
minusy: jego coaching jest jak śląska mentalność: bardzo rzetelny, bardzo praktyczny, bardzo rozsądny - ale nie ma tam fajerwerków dynamiki i metod szkoleniowych które sprawiają że uczestnikom rośnie dopamina.


Wróć do „Coaching i Mentoring”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron